Zapraszamy wszystkich rodziców na zebrania z wychowawcami w następujące dni: Biedronki, wtorek 16.02.2016 godz.17. Smerfy, środa 17.02.2016 godz. 16. Rybki, środa 18.02.2016 godz. 16.  Pszczółki, czwartek 19.02.2016 godz.16

W naszym przedszkolu zajęcia dodatkowe odbywają się w następujących dniach:
- język angielski - wtorek, środa i czwartek
- zajęcia sportowe - poniedziałek i czwartek
- rytmika - wtorek
- religia - środa
Wszystkie te zajęcia odbywają się przed południem.
Szanowni Rodzice,
Od 1 października w naszym przedszkolu pani psycholog rozpocznie diagnozowanie dzieci. Będzie uczestniczyła w zajęciach, obserwowała dzieci. Później rodzice otrzymają informację zwrotną. Ci z Państwa, którzy nie życzą sobie, aby ich dzieci podlegały diagnozie, proszeni są o zgłosznie tego u pań wychowawczyń lub pani dyrektor.
Szanowni Państwo,
30 września o godz. 15 odbędzie się pasowanie na przedszkolaka dzieci z grupy Rybek i Smerfów. Zapraszamy wszystkich Rodziców.
Drodzy Rodzice,
W nadchodzącym roku szkolnym prosimy o wyposażenie dziecka w WYPRAWKĘ, w skład której wchodzi:
- klej w sztyfcie - 3 szt.                                                           - plastelina
- blok techniczny biały A4 - 3 szt.                                          - bibuła - 5 dowolnych kolorów
- blok techniczny kolor A4 - 2 szt.                                          - dzieci, które są leworęczne - nożyczki przeznaczone dla osób leworęcznych
- pedzelki-jeden gruby i średni                                               - obuwie na zmianę
- kredki (grube)                                                                       - pościel -bardzo prosimy o mały kocyk i poduszkę w poszewce. W przedszkolu jest ciepło, a duże kołdry są trudne do przechowywania
- temperówkę odpowiednią do grubych kredek
- farby plakatowe (12 kolorów)
- papier kolorowy A4-3 szt.
- teczka z gumką (na place plastyczne)

Szanowni Państwo,
Prosimy o odbiór u Pani Dyrektor nowych umów na okres wrzesień 2015 - sierpień 2016. Rodzice dzieci, które dołączą do przedszkola od września mogą je odebrać na dniach adaptacyjnych, pozostali od połowy sierpnia.
Szanowni Państwo,
Zapraszamy wszystkie dzieci, które rozpoczynają naukę w naszym przedszkolu na dni adaptacyjne w dniach 28 i 31 sierpnia, w godz. 9 do 11. Prosimy o przyniesienie obuwia na zmianę.