MOTYLKI, PSZCZÓŁKI (5 i 6 latki)

1.  Klej w sztyfcie 5 szt.

2.  Kredki BAMBINO (tylko grube) 1 opakowanie

3.  Kredki świecowe BAMBINO 1 opakowanie (tylko PSZCZÓŁKI)

4.  Flamastry

5.  Temperówka (duża) - 1 sztuka MOTYLKI ,2 sztuki - PSZCZÓŁKI (z pojemnikiem do grubych kredek)

6.  Plastelina - tylko firmy ASTRA (18 lub 24 kolory)

7  Farby plakatowe (minimum 10/12 kolorów) 1 opakowanie (tylko PSZCZÓŁKI)

8.  Blok techniczny kolor A4 3 sztuki

9.  Blok techniczny biały A4 3 sztuki

10. Blok rysunkowy kolorowy 3 sztuki

11. Ryza papieru biała lub kolorowa

12. Ołówki trójkątne 2 sztuki

13. Nożyczki

14. Pędzle 3 sztuki (gruby, średni i cienki)

15. Klej introligatorski 1 sztuka-PSZCZÓŁKI, 3 sztuki-MOTYLKI

16. Krepina - biała, żółta, pomarańczowa, czerwona, różowa, niebieska, zielona, brązowa, czarna.

17. Gumka do ścierania (tylko MOTYLKI)

SMERFY, RYBKI (3 i 4-latki)

1. Klej w sztyfcie - 4 sztuki (firmy Tetis z białą nakrętką) - RYBKI, 3 sztuki - SMERFY

2. Kredki Bambino (grube)

3. Kredki świecowe Bambino

4. Flamastry

5 Temperówka (duża) - 1 sztuka na cienkie i grube kredki  (tylko RYBKI)

6. Plastelina firmy Astra kwadratowa 12 kolorów - RYBKI, min. 8 kolorów SMERFY

7. Blok techniczny kolor A4 2 sztuki RYBKI, 1 szt.-SMERFY

8. Blok techniczny biały A4 2 sztuki tylko RYBKI

9. Blok rysunkowy kolorowy A4 2 sztuki RYBKI, 1 szt. SMERFY

10. Ryza papieru biała lub kolorowa (RYBKI), biała (SMERFY)

11. Farby plakatowe 12 kolorów

12. Ołówki trójkątne 2 sztuki - RYBKI (grube), 1 szt.- SMERFY

13. Pędzle 3 sztuki - RYBKI (gruby, średni, cienki), 2 sztuki - SMERFY (gruby i cienki)

14. Krepina - biała, żółta, pomarańczowa, czerwona, różowa, niebieska, zielona, brązowa, czarna

15. Teczka na prace plastyczne (z gumką) SMERFY

Rodziców, którzy mają możliwość prosimy o przyniesienie innych materiałów wykorzystywanych do prac plastycznych typu: brokat, cekiny, długie wykałaczki, koraliki, talerzyki papierowe, pudełka po chusteczkach, patyczki po lodach, wykałaczki, zapałki, waciki kosmetyczne, patyczki do uszu itp.

WYPRAWKĘ PRZYNOSIMY W PIERWSZYM TYGODNIU WRZEŚNIA

W dniach: 29, 30 i 31 sierpnia zapraszamy dzieci, które rozpoczynają przygodę z naszym przedszkolem wraz z rodzicami na dni otwarte. Będzie można obejrzeć salę, plac zabaw, poznać panie nauczycielki i w ten sposób oswoić dzieci z nowym otoczeniem.

W dniach 29.06 - 25.07.16 DYREKTOR PRZEDSZKOLA przebywa na urlopie wypoczynkowym. Wszystkie pytania proszę kierować na OGÓLNY TELEFON przedszkola 501-537-581 lub e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub bezpośrednio do pani Irminy Rasińskiej.

LIPIEC

tydzień 1   KOTY

tydzień 2   PTAKI EGZOTYCZNE

tydzień 3   GADY

tydzień 4   OWADY

SIERPIEŃ

tydzień 1   RYBY

tydzień 2   ZWIERZĘTA MORSKIE

tydzień 3   PTAKI DRAPIEŻNE

tydzień 4   MAŁPY

W ramach dodatkowych zajęć wakacyjnych do naszego przedszkola przyjadą animatorzy z warszawskich "FORM I KOLORÓW- UWOLNIĆ WYOBRAŹNIĘ".   Wejdź tu  ---> www.formykolory.pl

4.07 godz.10.00 - warsztaty KOLOROWE MYDEŁKA - 24 zł od osoby

29.07 godz.10,00 - warsztaty WYROBY TEKSTYLNE - TOREBKI I INNE OZDOBY - 34 zł od osoby

08.08 godz.10.00 - warsztaty ZABAWY Z FILCEM - 25 zł od osoby

W dniach 26.06 - 14.07.16 DYREKTOR PRZEDSZKOLA przebywa na urlopie wypoczynkowym. Wszystkie pytania proszę kierować na telefon 502-629-333.

Do 30.06.16 zbieramy zamówienia na podręczniki na nowy rok szkolny 2016/17. Pieniądze prosimy wpłacać u wychowawców grup. Dla zamawiających indywidualnie lista tytułów książek:

1.  Wydawnictwo Nowa Era seria "ENTLICZEK" dla czterolatków  - grupa RYBKI i SMERFY

2.  Wydawnictwo Nowa Era seria "ENTLICZEK" dla pięciolatków  - grupa PSZCZÓŁKI i BIEDRONKI

3. WSiP pakiet "Paczka Puszatka" - grupa MOTYLKI