I TYDZIEŃ

13.02 (poniedziałek) DZIEŃ MAŁEGO ARTYSTY "Zima wokół nas" - konkurs plastyczny (zróżnicowane techniki i metody plastyczne).

14.02 (wtorek) KINO W PRZEDSZKOLU - na dużym ekranie, popcorn dla dzieci, jak w prawdziwym kinie.

15.02 (środa) MAŁY NAUKOWIEC - doświadczenia, zabawy badawcze, zjawiska przyrodnicze (np wybuch wulkanu i inne).

16.02 (czwartek) DZIEŃ CUKIERNIKA - pieczemy babeczki.

17.02 (piątek) PRZEDSZKOLNA DYSKOTEKA - zabawy ruchowe, aerobic przy muzyce, tańce z balonami oraz inne atrakcje w rytmie dziecięcych hitów.

* Codziennie, o ile pogoda nam pozwoli gry i zabawy na świeżym powietrzu.

II TYDZIEŃ

20.02 (poniedziałek) POKAZ MODY - wystrzałowe stroje zrobione z bibuły, krepiny i innych materiałów.

21.02 (wtorek) DZIEŃ MAŁEGO NAUKOWCA - doświadczenia, badania i nie tylko :)

22.02 (środa) OD PRZEDSZKOLA DO OPOLA - zabawy muzyczne, konkurs śpiewania piosenek.

23.02 (czwartek) DZIEŃ MAŁEGO SPORTOWCA - wszelkie aktywności fizyczne, tor przeszkód, zabawy sprawnościowe i inne atrakcje.

24.02 (piątek) KINO W PRZEDSZKOLU - na dużym ekranie, popcorn dla dzieci, jak w prawdziwym kinie. Zabawy z piniatą.

* Codziennie, o ile pogoda nam pozwoli, gry i zabawy na świeżym powietrzu.

Przypominamy o przyniesieniu wyprawki na II semestr 2016/17. Termin do końca stycznia. Lista artykułów u nauczycieli.

Serdecznie zapraszamy Wszystkie Babcie i Dziadków na uroczystość przygotowaną przez wnuczki.

TERMINY:

DELFINY       -  6.02.17 godz. 15.15

RYBKI           -   8.02.17 godz. 15.00

SOWY           -   9.02.17 godz. 15.00

SMERFY       -  7.02.17 godz. 15.00

WIEWIÓRKI  -  6.02.17 godz. 14.15

BAL KARNAWAŁOWY W TYM ROKU ODBĘDZIE SIĘ 3 LUTEGO W GODZINACH 13.30-16.30. STRÓJ KARNAWAŁOWY DOWOLNY. ZAPRASZAMY DO ZABAWY !!!

LUTY

- Bal karnawałowy (3 luty),

- Warsztaty ceramiczne,

- Manufaktura Cukierków - grupa Smerfy

- Dzień Babci i Dziadka (6-10 luty)

- Doktor Ząbek (termin do uzgodnienia)

- Dzień kobiet (8 marca)

- Powitanie wiosny (21 marca)

- Wycieczka do Biblioteki Publicznej w Radzyminie (dla starszych grup przedszkolnych),

- Warsztaty dla dzieci w Muzeum Etnograficznym w Warszawie

KWIECIEŃ

- Światowy Dzień Zdrowia (7 kwietnia)

- Warsztaty świąteczne - świąteczna poduszka (Formy i Kolory - termin do uzgodnienia)

- Światowy Dzień Ziemi (21 kwietnia)

- Konkurs recytatorski

- Centrum Nauki Kopernik (termin do uzgodnienia)

- Dzień Rodziny (ostatni tydzień maja)

CZERWIEC

- Dzień dziecka (1 czerwca)

- Spotkanie adaptacyjne dla rodziców nowych przedszkolaków

- Zakończenie roku szkolnego

* termin imprez może ulec zmianie

Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku

życzy

Dyrektor oraz Kadra Pedagogiczna Przedszkola Teddy

W tym roku chcielibyśmy podarować paczkę świąteczną Pani Swietłanie z Ukrainy i jej dzieciom. Pani Swietłana wychowuje samotnie dwóch synów - 2 i 3 lata. Partner i ojciec dzieci jest w zakładzie karnym, a Pani Swietłana nie ma zalegalizowanego pobytu w Polsce i w związku z tym rodzinie nie przysługują pieniądze z tytułu 500+.

Pani Swieta potrzebuje żywności długoterminowej, środków czystości, pościeli, ręczników, słodyczy i zabawek dla dzieci.

Z góry dziękujemy za wsparcie dla Pani Swietłany.