Drodzy Rodzice!

W dniu 2.05.2017 przedszkole będzie nieczynne. Prosimy również o składanie deklaracji obecności/nieobecności dzieci w dniach 4 i 5 maja.

DO 28 KWIETNIA 2017 DO GODZ.14.00 - Składanie przez rodziców deklaracji kontynuacji

Kryteria rekrutacji

2 MAJA OK. GODZ.10.00 - 18 MAJA DO GODZ.12.00 W SYSTEMIE, A DO GODZ.16.00 W PLACÓWCE - Rejestracja w systemie elektronicznym przez rodziców kandydatów poprzez stronę:  https://przedszkola-radzymin.nabory.pl/  i składanie wydrukowanych i podpisanych wniosków w placówce.

2 CZERWCA 2017 PO GODZ.15.00 - Publikacja listy dzieci zakwalifikowanych do przedszkoli.

5 CZERWCA - 9 CZERWCA DO GODZ.16.00 - Potwierdzanie woli przez rodziców W PLACÓWCE.

16 CZERWCA PO GODZ.16.00 - Publikacja listy dzieci przyjętych do przedszkoli.

OD 16 CZERWCA - Ewentualne odwołania.

Zapraszamy wszystkie przedszkolaki do udziału w konkursie plastycznym na ozdobę wielkanocną (pisankę, stroik, koszyczek wielkanocny, kurczaczek, baranek itp. - według indywidualnego pomysłu i koncepcji dziecka).

Każdy uczestnik konkursu może wykonać pracę dowolną techniką plastyczną pod nadzorem rodzica (praca dziecka ma być samodzielna). Podpisane prace proszę przynosić do sali Rybek (org. konkursu p. Zuzanna Izbicka) w terminie do 12 kwietnia

4 KWIETNIA  - teatr pt:" Jak Ania złośnica została wielkanocnym zajączkiem"

11 KWIETNIA  - wyjazd Smerfów, Rybek i Delfinów do kina na film "Zając Max ratuje Wielkanoc" i warsztaty. Koszt 20 zł.

12 KWIETNIA  - teatr pt: "Magiczne Słowo"

13 KWIETNIA  - rozstrzygnięcie konkursu wielkanocnego

OSTATNI TYDZIEŃ KWIETNIA  - wyjazd do leśniczówki (termin zależy od pogody)

Informacje na temat rekrutacji do naszego przedszkola na nowy rok szkolny będą dostępne po 15 kwietnia.

14.03  Koncert pt. PRZYGODY KRASNALA FILIPA - rytm i melodia. Puzon. godz.14.30.

17.03  Wyjazd Sówek, Wiewiórek i Delfinków na wycieczkę do GALERII FIGUR STALOWYCH www.galleryofsteelfigures.com

20.03  Wyjazd Rybek i Smerfów do biblioteki w Radzyminie na warszraty kosmiczne.

27.03  Spektakl teatralny pt. Grzecznie i bezpiecznie" godz.13.30.

31.03  Spotkanie ze zwierzętami.

W związku ze zbliżającą się rekrutacją w przedszkolach na rok 2017/18 prosimy o złożenie do dnia 28.02.17 POTWIEDZENIA WOLI kontynuowania edukacji przedszkolnej w naszej placówce.