Szanowni Państwo,

Nasze przedszkole od września weszło do gminnego systemu rekrutacji. Taka możliwość istnieje w związku z nowymi przepisami, które obowiązują od września ubiegłego roku. Oznacza to dla:

1. rodziców - płatność za przedszkole wyniesie 1 zł za każdą godzinę opieki ponad 5 godzin, do tego dochodzi stawka żywieniowa (ok. 11 zł za dzień). Zakres usług (zobacz dział oferta) nie ulega zmianie poza zmniejszeniem liczby zajęć języka angielskiego w tygodniu - z 5 do 3. Ci rodzice, których dzieci chodzą już do przedszkola będą podpisywać w sierpniu aneksy do umów. Rodzice tych dzieci, które zrekrutowała do przeszkola gmina (posiadamy już listę tych dzieci) także w sierpniu będą podpisywać nowe umowy z przedszkolem.

2. dzieci - brak zmian w standardzie świadczonych usług.

W razie wątpliwości lub pytań prosimy o kontakt - osobisty w przedszkolu, mailowy, lub telefoniczny.

Edyta Marczuk

Dyrektor

W najblizszy piątek żegnamy zimę. Wszystkie dzieci po śniadaniu pójdą nad rzekę utopić Marzannę.

30 marca po śniadaniu grupa Motylków i dzieci, które uczęszczają na zajęcia z piłki nożnej pojadą na wycieczkę na stadion piłkarski Legii Warszawa. Przedszkole pokrywa koszty autokaru, rodzice płacą za wstęp dzieci na stadion i przewodnika (15 zł za dziecko).

Szanowni Państwo,

W najbliższy poniedziałek, 23 marca, o godz. 14.30 odwiedzi nas kukiełkowy Teatr Bajka. Artyści zaprezentują przedstawienie pod tytułem "Zaczarowany Gucio".

W najbliższy piątek, 20 marca, o godz. 14.30 odbędzie się koncert zespołu Pro Arte. Artyści zaprezentują dziociom instrumenty perkusyjne.

W poniedziałek 16 lutego do Przedszkola przyjeżdża teatr kukiełkowy. Przedstawienie odbędzie się o godz. 14.30, tytuł "Kot w butach".

Szanowni Rodzice,
W związku z dużym zainteresowaniem już od początku lutego rozpoczynamy rekrutację do naszego przedszkola na kolejny rok szkolny. Pierwszeństwo mają dzieci już uczęszcząjące do niego w tym roku. W celu potwierdzenia chęci kontynuacji edukacji prosimy o wypełnienie deklaracji chęci pozostania w przedszkolu i podpisanie umowy z panią Dyrektor. Informujemy, że cena w kolejnym roku szkolnym nie ulega zmianie, podobnie jak zakres świadczonych usług.
Dyrektor Edyta Marczuk