www.zpp.net.pl

Przedszkole jest dotowane w 100% z budżetu gminy.

Rekrutacja odbywa się na zasadach przedszkola publicznego.

OFERTA PRZEDSZKOLA

• przedszkole czynne 12 miesięcy w roku, od 6 rano do 18
  • wpisane do ewidencji placówek oświatowych
  • profesjonalna opieka, edukacja realizowana zgodnie z zaleceniami MEN.
  • pięć razy w tygodniu pół godziny zająć z języka angielskiego metodą immersion, tj. zanurzenia w języku (lektor używa wyłącznie obcego języka)
  • w cenie także: rytmika, gimnastyka, religia, porady logopedy (diagnoza) i psychologa
  • cztery posiłki dziennie, dbanie o ich dobrą jakość i różnorodność
  • odrębne grupy i duże sale 3, 4, 5 i 6-latków "zerówka"
  • odrębna sala zabaw / gimnastyczna
  • przestronny budynek (380 m2) o wysokim standardzie wykończenia
  • przestronny ogród (3 tys. m2)
  • własny, dobrze wyposażony plac zabaw
  • cicha, spokojna, ekologiczna okolica, możliwość wycieczek krajoznawczych, zabawy na łące
  • profesjonalna kadra - wszyscy wychowawcy z wykształceniem pedagogicznym
  • indywidualne podejście do każdego dziecka
  • współpraca z rodzicami
  • możliwość ominięcia Radzymina w drodze do Warszawy, wyjazd na trasę S8

CENA: płatność jak za placówkę publiczną - 1 zł za 1 h ponad 5 godzin opieki + stawka żywieniowa (10.50 zł/dzień, 9.00zł do godz.15.00 - bez podwieczorku).

N u m e r   r a c h u n k u   b a n k ow e g o:
WBS BANK

Od posiadaczy KARTY DUŻEJ RODZINY pobieramy tylko stawkę żywieniową.

REGULAMIN PŁATNOŚCI

w Przedszkolu Niepublicznym TEDDY w Starym Dybowie

z dnia 16.08.2016

1. Usługi dydaktyczne oraz opiekuńczo-wychowawcze w godzinach od 8.00 do 13.00 są bezpłatne.

2. Opłata za każdą rozpoczętą godzinę ponad ten limit wynosi 1 PLN (przed godz. 8.00 i po godz.13.00)

3. Rodzice (opiekuni prawni) składają pisemną deklarację liczby godzin pobytu dziecka w przedszkolu.

4. W przypadku zmiany zadeklarowanych godzin obowiązują one od następnego miesiąca rozliczeniowego.

5. Rodzice (opiekuni prawni) zobowiązują się przestrzegać zadeklarowanych godzin pobytu.

6. W przypadku późniejszego odebrania dziecka dolicza się dodatkowe 1 PLN za każdą rozpoczętą godzinę.

7. Całodzienna stawka żywieniowa wynosi 10,50 PLN.

8. Istnieje możliwość zmniejszenia stawki żywieniowej o 1,50 PLN (podwieczorek) w przypadku, gdy pobyt dziecka w deklaracji godzin jest do godziny 15.00 i wcześniej.

9. Opłata za przedszkole jest pobierana z góry do 10-go dnia każdego miesiąca. Jest to iloczyn dni roboczych w miesiącu i stawki żywieniowej oraz płatnych godzin (poza 8-13).

10. W przypadku nieobecności dziecka odliczana jest stawka żywieniowa powyżej dwóch dni nieobecności łącznie.

11. Rodzic(opiekun dziecka) zobowiązuje się powiadomić o dłuższej nieobecności dziecka w przedszkolu.

12. Zwrotowi podlegają również opłaty za zadeklarowaną liczbę godzin.

13. Odliczenia są dokonywane w następnym miesiącu

14. W przypadku dłuższych przerw w funkcjonowaniu przedszkola: święta, długie weekendy, ferie zimowe i wakacje Rodzice (opiekuni prawni) wypełniają deklarację obecności i składają u wychowawcy w wyznaczonym terminie. W przypadku wakacji jest to termin 20 czerwca. Podpisana deklaracja obecności jest podstawą do naliczenia opłat za ten okres. Jest to niezbędne w celu sprawnej organizacji przedszkola, zapewnienia odpowiedniej liczby nauczycieli i zamówień w firmie cateringowej.

15. W przypadku opóźnień w płatnościach będą pobierane odsetki ustawowe za każdy dzień zwłoki. Za datę wpływu uważa się datę uznania wpłaty przez bank prowadzący rachunek przedszkola.

16. W przypadku nieodebrania dziecka przed zamknięciem przedszkola do godziny 18.00 jest pobierana opłata w kwocie 30 zł za każdą rozpoczętą godzinę. Płatna u unauczyciela dyżurującego.

17. Rozwiązanie umowy nie zwalnia z obowiązku wniesienia opłat.

18. Przerwa w realizacji przedmiotu umowy, bez jej uprzedniego pisemnego wypowiedzenia przez Rodziców, nie zwalnia od obowiązku opłat.

19. Jeżeli Rodzice nie wniosą w ciągu kolejnego miesiąca opłaty za świadczone usługi przedszkole może odstąpić od umowy ze skutkiem natychmiastowym.

DRODZY RODZICE,

Nasze przedszkole jest w trakcie wdrażania systemu informatycznego MATIGA System. W ramach systemu będzie elektroniczna rejestracja godzin przyjścia i wyjścia z przedszkola za pomocą kodów kreskowych, które Państwo otrzymacie. Będzie również możliwość sprawdzania online wysokości opłat za przedszkole.