Na temat dzieci wiemy wszystko.
Wychowujemy ich z mężem pięcioro.
Dlatego powierzając nam swoją pociechę możesz być pewny, że trafia w dobre ręce.

Mamy ambicję by nasze przedszkole było dla Twojego dziecka niemal tak przyjazne jak dom. Najważniejsze dla nas jest jego dobre samopoczucie, bezpieczeństwo i uśmiech. Niepubliczne Przedszkole Teddy to także miejsce gdzie Twoje dziecko rozwinie swoje talenty i wyobraźnię, zdobędzie nowe umiejętności, spotka przyjaciół, miło i użytecznie spędzi czas. Nie chcemy sadzać dzieci przed telewizorem czy zajmować ich czynnościami, które są dla nich nudne. Poprzez kreatywną naukę i zabawę rozbudzamy ciekawość poznawania otaczającego świata oraz naturalną spontaniczność. Oferujemy też niepowtarzalne warunki – bardzo przestronny budynek z olbrzymim ogrodem. Każda z grup ma do dyspozycji przestronną salę, do dyspozycji jest też wspólne miejsce zabaw.

W naszym przedszkolu Twoje pociechy będą też mogły poznać ciekawych ludzi, dowiedzieć się o świecie więcej niż nakazuje podręcznik. Chcemy też, metodą „zanurzenia” w języku, uczyć uczęszczające do nas dzieci języka angielskiego. Taki sposób edukacji i jej częstotliwość gwarantuje faktyczne, a nie udawane, postępy w nauce. Oferujemy też zajęcia gimnastyki, rytmiki, religii, porady logopedy i psychologa.

Jeśli chcesz by Twoje dziecko z chęcią chodziło do przedszkola, przyjdź do nas.

Edyta Marczuk

dyrektor przedszkola